depilacja laserowa

Depilacja laserowa – czy jest warta swojej ceny?

Ciężko znaleźć osobę, która lubi depilację. Większość z nas uważa tę czynność za nieprzyjemną konieczność, którą musimy wykonywać zdecydowanie zbyt często. Regularne golenie nóg czy depilacja pach to uciążliwość, z której chętnie byśmy zrezygnowali, gdyby tylko istniał lepszy, wygodniejszy sposób. Tak się składa, że istnieje. Jest nim depilacja laserowa wykonywana w gabinetach medycyny estetycznej przy pomocy specjalnych urządzeń, które pozwalają na usuwanie nawet najcieńszych włosków, gwarantując przy tym długotrwały efekt.

Dlaczego depilacja laserowa jest lepszym rozwiązaniem, niż korzystanie ze standardowych metod? Przede wszystkim ze względu na wygodę. Zabieg wykonywany jest przez specjalistę, dzięki czemu klient musi tylko uzbroić się w cierpliwość. Czeka od dwudziestu do trzydziestu minut, w zależności jaką partię ciała poddaje depilacji, a następnie może wyjść, ciesząc się gładkim ciałem. To szczególnie istotne, kiedy decydujemy się na depilację bikini – okolice intymne są wrażliwe na ból, więc domowe metody mogą powodować uczucie dyskomfortu. W przypadku depilacji laserowej jest to ograniczone do minimum, a dzięki nowoczesnej technologii zabieg odbywa się zdecydowanie szybciej.

Depilacja laserowa pozwala na usunięcie tak drobnych włosków, których praktycznie nie dostrzegamy gołym okiem. Oznacza to, że daje lepsze efekty, niż korzystanie z tradycyjnych metod. Dzięki temu będziemy dłużej cieszyć się gładkim ciałem, zanim ponownie będziemy zmuszeni do skorzystania z zabiegu depilacji. Co istotne, dzięki dopracowanej technologii, po wykonanej depilacji klient nie odczuwa pieczenia czy swędzenia z powodu podrażnionej skóry. Wystarczy przypomnieć sobie, czym kończy się depilacja pach przy pomocy zwykłej maszynki do golenia – przez kolejne trzy dni czujemy dyskomfort w tej części ciała. Depilacja laserowa jest łagodniejsza dla naszej skóry.

4.7/5 - (4 votes)